טירת לימסול

טירת לימסול

עזרה בתכנון מסלול טיול לקפריסין? השאירו פרטים

טירת לימסול היא טירה שנמצאת בלימסול. הוא נבנה במאה ה-14 על ידי אבירי סנט ג'ון על ראש גבעה המשקיפה על הים התיכון.

הטירה נבנתה במקור על ידי אבירי סנט ג'ון שקיבלו אותה על ידי המלכה קתרין קורנרו. מטרתו הייתה להגן על העיר ולשמש מקלט לנוצרים מאזורים אחרים בקפריסין בתקופות מלחמה. אבירי סנט ג'ון השתמשו בו כמפקדה שלהם עד 1571 כאשר הם נטשו את קפריסין לאחר מצור וכיבוש עות'מאני, שהותירו את רוב הבניינים שלהם הרוסים או ניזוקו ללא תקנה.

טירת לימסול ממוקמת על ראש גבעה המשקיפה על הים התיכון, ומטרתה הייתה להגן על העיר ולשמש מקלט לנוצרים מאזורים אחרים בקפריסין במהלך

טירת לימסול היא טירה בעיר לימסול שבקפריסין.

טירת לימסול היא אחת הטירות העתיקות ביותר בקפריסין, והיא מאוכלסת לפחות מאז המאה ה-12. הטירה נבנתה על ידי הפרנקים בשנת 1191 ושימשה כבית סוהר עד 1878. כעת היא פתוחה למבקרים ומכילה תערוכות על ההיסטוריה שלה.

טירת לימסול ממוקמת על ראש גבעה המשקיפה על העיר לימסול. הכניסה של הטירה פונה מערבה לכיוון הים והיא משקיפה על נוף נרחב על אזור הנמל של לימסול ומישור החוף עד מפרץ פאפוס.

טירת לימסול ממוקמת במרכז לימסול. הטירה נבנתה על ידי משפחת לוסיניאן, שושלת צרפתית ששלטה בקפריסין מ-1192 עד 1489.

הטירה ממוקמת במרכז לימסול ונבנתה על ידי בני הזוג לוסינן, שושלת צרפתית ששלטה בקפריסין בין השנים 1192 ל-1489. זוהי אחת הטירות הבודדות באי שלא נהרסה וזהו גם אחד המבנים העתיקים ביותר שלו.

טירת לימסול היא אחת מהטירות הבודדות שנותרו בקפריסין והיא גם אחד המבנים העתיקים ביותר שלה. הטירה נבנתה במקור על ידי משפחת לוסיניאן, שושלת צרפתית ששלטה בקפריסין מ-1192 עד 1489.

מה מיוחד בטירת לימסול

טירת לימסול היא טירה מימי הביניים בלימסול, קפריסין. הוא נבנה על ידי הלוסיגננים בשנת 1191.

הטירה ממוקמת על הגבעה של מוטולה ונחשבת לאחד המונומנטים ההיסטוריים החשובים בקפריסין. הטירה נבנתה על ידי מלך ירושלים הנרי השני בשנת 1191 כחלק ממאמציו לבסס שליטה באי.

חשיבותה של טירת לימסול נובעת מהמיקום האסטרטגי שלה המשקיף על מפרץ לימסול וקרבתה לניקוסיה, עיר הבירה באותה תקופה.

טירת לימסול היא טירה הממוקמת בעיר לימסול. זהו אחד מציוני הדרך החשובים של העיר והוא שימש כמבצר במשך מאות שנים.

הטירה נבנתה על ידי הלוסיניאנים, ששלטו בקפריסין בשנים 1192 עד 1489. היא מילאה תפקיד חשוב בהגנה על העיר מפני פלישות ומצורים.

כיום היא מהווה אטרקציה תיירותית ומארחת פעילויות תרבות רבות כגון תערוכות, קונצרטים ומופעי תיאטרון.

טירת לימסול היא האנדרטה החשובה ביותר מימי הביניים בקפריסין. הוא נבנה על ידי בני הזוג לוסינן במאה ה-13 והוא אחד מאתרי התיירות המתויירים ביותר בקפריסין.

טירת לימסול היא מבצר מרשים מימי הביניים עם חפיר וגשר עלייה, אשר נבנה על ידי מלך ירושלים הנרי השני, הידוע גם כמלך קפריסין וירושלים. הטירה שוחזרה במלואה למצבה המקורי והיא בולטת כעדות להיסטוריה של לימסול.

לחזור למשהו ספציפי?

מידע נוסף שאולי יעניין אותך
דילוג לתוכן